Stěhování kanceláří

Stěhování kanceláří a komerčních prostor, jako prodejny či sklady, patří k nejběžnějším poskytovaným službám stěhovací firmy PIXO Stěhovák Praha.

Jedná se většinou o stěhovací služby, které vyžadují dělší přípravu, aby vše proběhlo v naprostém pořádku a nebyl narušen chod vaší firmy.

VIP stěhování

Oproti stěhování bytů mívají zákazníci často speciální požadavky. Obvykle je nutné kanceláře přestěhovat velmi rychle, aby nebyl narušen výkon práce zaměstnanců. V takových případech přichází na řadu tzv. VIP stěhování kanceláří. Znamená to, že zaměstnanci si zabalí pouze svoje osobní věci a stěhovanou kancelář opustí.

Stěhování kanceláří Praha - PIXO Stěhovák PrahaStěhování kanceláří levně - PIXO Stěhovák Praha

 

Naši stěhováci nejprve kancelář nafotí. Poté do krabic naskládají obsah skříní, vypnou a odpojí veškerou výpočetní techniku v kanceláři, stěhované věci, které by při stihování mohli utrpět újmu, pečlivě zabalí do bublinkové fólie, označí a následně odnesou do stěhovacího auta. Takto je vyklizena celá kancelář včetně květináčů, obrazů, stolních lampiček, věšáků apod.

Po přejezdu na novou adresu, kde se má nacházet stěhovaná kancelář, naši stěhováci díky pečlivé fotodokumentaci staré kanceláře a označení všech stěhovaných předmětů zařídí novou kancelář přesně tak, jak byla ta stěhovaná, včetně všech šanonů, dokumentů atd. Na závěr přijde náš proškolený technik, který zapojí výpočetní techniku tak, aby zaměstnanci do nové kanceláře mohli jen přijít, přinést si osobní věci, vytáhnout hrnek na kafe a mohli začít pracovat.

Pochopitelně je VIP stěhování kanceláře možné pouze v případě, že se stěhuje z místností do místností, které mají alespoň přibližnou dispozici a výměru. Ani PIXO Stěhovák Praha ale nezvládne VIP stěhování kanceláře s pěti pracovními místy a výměře 40 m2 do místnosti o výměře 15 m2.

 

Obrazová ukázka z VIP stěhování kanceláře:

Před stěhováním                                                              Po stěhování

Stěhování kanceláří - PIXO Stěhovák PrahaStěhování kanceláří - PIXO Stěhovák Praha 

 

Časová náročnost stěhování kanceláří je zpravidla vyšší, než obvykle bývá u stěhování bytů či malých domácností. Stěhování kanceláří včetně všech služeb málokdy trvá kratší dobu než 5 hodin. Vzhledem k tomu, že naši zákaznící si přejí, aby byl v co možná nejmenší míře narušen chod stěhované kanceláře, poptávají tuto službu na víkendy či svátky. PIXO Stěhovák Praha stěhuje o víkendech a svátcích bez příplatku za stejné ceny jako v pracovní dny, je však nutné tuto službu i vzhledem k její náročnosti objednat minimálně s předstihem 5 pracovních dní.

Nezávazná poptávka stěhování

Zaujala Vás naše nabídka služeb? Neváhejte a poptejte stěhovací služby u naší profesionální stěhovací firmy.